Tsentraalne tolmutõmbesüsteem koosneb keskseadmest ehk tolmuimejast, majasisesest torustikust ja tõmbevoolikust koos erinevate otsikutega.

Tsentraaltolmuimejal on mitmeid eeliseid võrreldes nn tavatolmuimejaga.
Ruumid saavad puhtamad, paraneb siseõhu kvaliteet
Kuna koristamiseks kasutatavat õhku ei puhuta ruumi tagasi väheneb siseruumides mikrotolmu, lestade jms osakaal. Koristamisel ei lendu ebameeldivat lõhna, mida tavatolmuimeja sageli eritab.

Kesktolmuimeja on mugav kasutada
Kui tavamasinaga koristamisel on seda enda järgi vedada üsnagi tülikas, siis tõmbepessa ühendatav tõmbevoolik on kerge ja mugav käsitleda. Õige tõmbepesade paigutusega pääseb kergesti igasse nurka tolmu võtma.
Kuna keskseade paigaldatakse eluruumidest eemale on koristamisel tekkiv müratase oluliselt madalam.

Keskustolmuimeja on töökindel
Õigesti paigaldatud torustik ei vaja hooldust ja kestab samakaua kui hoone. Keskseade ise on reeglina kordi pikema elueaga kui nn tavamasinad. Meie seadmetel on müügigarantii 5 aastat

Keskustolmuimeja on rahaliselt tasuv investeering
Tavamasina filtereid ja tolmukotti tuleb sageli vahetada, mis pikemas perspektiivis on üsnagi kulukas. Keskseade kogub tolmu ja prahi mahukasse tolmuanumasse, mida pole vaja tihti tühjendada. Kui arvestada lisaks seadme töökindlust, pikka iga ja muidugi kasutusmugavust on kindlasti tegu soodsa tootega.
Kesktolmuimeja süsteemid – Keskustolmuimeja – Artesania

Kesktolmuimeja

Kesktolmuimeja

Tsentraalne tolmuimeja
Keskustolmuimeja paigaldusvõimalused on laialdased. Uutes hoonetes saab torude paigalduseks saab kasutada lagesi, põrandaid, vaheseinu. Juba valmis hoones saab torude varjamiseks kasutada ripplagesi, kappide ja riiulite soklit jms. Keskseademe võib paigaldada panipaika, pööningule, garaazi, tehnoruumi. On ka keskseadmeid mida saab paigaldada seina sisse.